Další informace od ALAJE z plejád najdete na jeho stránkách zde:  www.lightloveharmony.com

 

CD k objednání


3 CD si můžete objednat na webu www.amazon.com

 

Obsah CD:


Tato 3 audio CD obsahují vložené zvukové frekvence Kosmické lásky, které ALAJE obdržel z vyšších dimenzí Světla. Pomáhají léčit, očistit, harmonizovat a rozšířit vaše Vědomí. Můžete je používat k očištění od negativních energií na planetě Zemi.

 

CD 1 - Pomáhá nabíjet, očistit, harmonizovat a rozšířit vaše Vědomí skrze integrované zvukové frekvence lásky z vyšších dimenzí Světla, pomáhá k uvolnění od negativních energií kdekoliv na planetě Zemi.

 

CD 2 - Odstraňuje negativní programy a vzory ve vaší Duši a pomáhá k vytvoření nových pozitivních Myšlenek a energií souznící se Světlem a láskou.

 

CD 3 - Zvukové frekvence - vibrace, které posilují vaše vědomí ke snadnějšímu připojení ke Kosmické frekvenci a pomáhají vám zůstat v hluboké meditaci.

 

Tato éterická hudba od ALAJEHO z Plejád může pomoci každému, kdo chce opustit negativní chování, negativní programy a kdo chce probudit univerzální kosmickou lásku v srdci a komunikovat s Cosmic Awareness (ZDROJEM), se světelnými bytostmi, nebo duchovními lidmi z jiných planet skrze použití světla a lásky a frekvencí, které jsou vloženy do zvuků na těchto CD a videí. Tato duchovní pomoc má za účel pomoci všem žít život s láskou, štěstím a mírem v harmonii s existencí.