1) Jak má milovat muž svou ženu ?

 

„Milá Helenko, jsem moc rád, že jsi se dneska obrátila na mě a mou ženu, pro tak důležité otázky, protože to je základ, ze kterého se odvíjí vše ostatní.

 

Základem je mít trvalý a pevný láskyplný vztah mezi mužem a ženou. Především to je pravá čistá láska, o které jsi už psala a víš z předešlého sdělení, trpělivost, tolerance, oddanost jeden druhému. Milovat svou ženu pro mě a mnoho dalších vesmírných přátel znamená být oddán jeden druhému, současně mít stejné duchovní myšlenky a růst, společně pracovat na duchovním vývoji, znamená to také být spolu co nejvíce a nejčastěji, umět se spolu radovat, ale také prožívat méně radostné chvíle. Právě v těžkých chvílích jsme spolu a tyto věci řešíme společně s láskou, to je velmi důležité.

 

Lidé na planetě Zemi často dělají chybu, když se v těžkých chvílích uzavřou do sebe a snaží se sami řešit svou situaci, to není správné. Také se snaží lidé ukrýt před sebou (muž a žena, manželé, partneři) své slabé stránky, to je velmi špatná reakce. Hovoříte o tom v obřadních síních při svatebním obřadu. Oddávající říká: „Buďte spolu v radosti i těžkosti oporou jeden druhému“, to je svatá pravda, jenže mnozí vůbec nežijete podle toho, a to je velká chyba.

 

Stydíte se za své slabosti, hlavně to dělají muži. Pro muže je ponížení plakat před svou ženou, v tom jim brání jejich pýcha. Mnozí říkáte, že muži nepláčou, ale tak to není. Pláč muže není slabost, je to momentální stav, tak jste stvoření, v životě na Zemi se střídá radost, smích, pláč, naučte se s tím vypořádat a překonat tyto emoce.

 

Vždycky je nejlepším řešením podívat se problému přímo do očí a vyřešit jej. Pak vám bude zase hezky, procítíte slunce v duši a srdci. Jestli máte mezi sebou v partnerském vztahu pravou čistou lásku, tak ji používejte k řešení těchto těžkostí i radosti.

 

Toto je poselství pro ty, kteří nemají ještě jasno v těchto vztazích, anebo si to potřebují jen připomenout.“

 

„Teď se připojuji já, Ester, manželka Aštara. Souhlasím s tím, co řekl Aštar, je to pravda, a to potvrzuji shodně s dalšími vesmírnými přáteli.“

 

 

Vibrační zážitek dvou navzájem se milujících lidí, při kterém byli přeneseni za pomocí Stvořitele do jiného pozitivního světa, kde cítili harmonii, klid, mír a překrásnou lásku Stvořitele, která proudila mezi jejími dušemi skrze jejich milující se a otevřená srdce. Tímto pozitivním činem lásky vyzářili na Zemi velké množství pozitivních a léčebných energií, kterou očistili svoje energetické blokády vůči sobě a pomohli vibračně posílit místo kde se nacházeli. Byl to dar a MILOSTI od Stvořitele, protože tyto dvě duše k sobě patřili už od pradávna a zde měli mnoho duchovních zkoušek, aby se našli a také, aby rozvinuly jejich společný vztah do PRAVÉ LÁSKY. Jejich vztah byl Stvořitelem požehnán, neboť ON / ONA jedině ví, jaký pravý a pozitivní význam tento vztah přinese jejím duším a celému Stvoření.

 

2) Jak má milovat žena svého muže ?

 

„Helenko,  žena má milovat svého muže stejně, jako on ji, to je důležité. Ženy by měly mít trpělivost a cit pro své muže, když se jim občas něco nepovede, nebo některé věci nezvládnou. Ano, je také důležité, aby byli spolu často a společně se duchovně vyvíjeli, a to hlavně na začátku svého vztahu. Později, když se lépe poznají a vytvoří si pevný láskyplný vztah, můžou se i na delší dobu odloučit, bez jakýchkoliv důsledků. V životě to tak je, že partneři nejsou stále jen spolu. Nejdůležitější je si na začátku vytvořit pevné pouto pravé čisté lásky, a to někdy trvá delší dobu, záleží na partnerech, jak to zvládnou. Pak i dlouhodobé odloučení jejich vztah nenaruší, samozřejmě, aby to nebylo často a dlouho. Prostě všeho s mírou, a to platí ve všem. Každé manželství, partnerství se stále vyvíjí a mění, přináší stále nové a nové změny v duchovním rozvoji. Ani jeden z partnerů by se neměl cítit v přítomnosti toho druhého znuděný. To svědčí o tom, že není něco v pořádku a mělo by se s tím co nejdříve něco udělat. Pro nás je naše manželství velkým požehnáním, jsme šťastni v našem duchovním vývoji.“  

 

„K tomu se připojuji já, Aštar, neboť i pro mě to je velké požehnání v tom, co jsme spolu prožili, a stále prožíváme, je to nádherné mít tak skvělou ženu Ester, jsem šťastný a láskyplný muž.

 

Toto jsme vám předali Aštar, velitel vesmírné flotily, a moje milá žena Ester, posíláme všem lidem na planetě Zemi proudy lásky a přejeme úspěšné láskyplné manželství, partnerství v duchovním rozvoji.“

 

Děkuji vám Aštare a Ester, jsem šťastná za vaše milé a překrásné poselství planetě Zemi.

 

S láskou sestra Helena z planety Země.

Odhalení z Gaia TV

odhaleny-vesmir13.12.2018

Jason Rice

Zasvěcení do SSP

série: 12, epizoda: 16

uceni-moudrosti13.12.2018

David Wilcock

Harmonické rezonanční vzory života

série: 11, epizoda: 12

lovec-pravdy13.12.2018

Linda Moulton Howe

Důkaz prezidentských schůzek o mimozemské přítomnosti

série: 1, epizoda: 9

hluboky-vesmir13.12.2018

Vzestup umělé inteligence

série: 1, epizoda: 8

absolutne-neuveritelne14.12.2018

George Noory

Pohřešování lidé a portály s Davidem Paulidesem

série: 5, epizoda: 8

rozkvet13.12.2018

Sebeléčba s ájurvédou

Ájurvédská koření pro vyvážené tělo

série: 1 epizoda: 12

hovory-s-dusi12.12.2018

James Van Praagh

Telepatie

série: 2, epizoda: 12

vzorec-zdravi05.12.2018

Regina Meredith

Zářivá dlouhověkost s Patrickem Flanaganem

série: 2, epizoda: 14

odhaleni15.12.2018

David Wilcock

Radionická technologie pro léčení

série: 4, epizoda: 7

otevrena-mysl10.12.2018

Otevřená mysl

Tajná chemtrailová agenda s Michaelem Murphym

série: 2, epizoda:3

chybejici-souvislosti15.12.2018

Gregg Braden

Život na druhé straně simulace

série: 2, epizoda: 6

kvet-zivota14.12.2018

Drunvalo Melchizedek

Spouštěče posunu pólů

série: 1 epizoda: 7

falesne-vlajky10.12.2018

Richard Dolan

Vyšetřování 11. září

série: 1, epizoda: 8

odkaz15.12.2018

Dr. Raymond Moody

Prožitky blízké smrti

série: 3 epizoda: 1

probuzena-duse13.12.2018

William Henry

Hvězdné sémě

série: 2, epizoda: 11

skryty-puvod11.12.2018

Michael Tellinger

Shrnutí Ubuntu

série: 2, epizoda: 8

tajemstvi-zdravi15.12.2018

Mike Adams a Dr. Ed Group

Tajemství zdravého domova

série: 1, epizoda: 12

buzzsaw13.12.2018

Join Sean Stone

Vysokovibrační strava pro starseeds s Bridget Nielsenovou

série: 3, epizoda: 1

nazca15.12.2018

Nové objevy

Aktualizace 7: Další sekvence

série: 1, epizoda: 8

psychedelika10.12.2018

- - -

Psychedelika a vědomí

série: 1, epizoda: 1